Marzysz o przestrzeni, która będzie jak najlepszy przyjaciel? 
Otuli, kiedy potrzebujesz ukoić trudy dnia. 
Ochroni, kiedy na dworze pada i wieje. 
Ugości, kiedy świętujesz kolejny sukces. 
Zrelaksuje po ciężkim tygodniu pracy. 
Rozbawi i przypomni magiczne chwile z przeszłości i da miejsce by stworzyć nowe. 
Wymasuje i rozpieści kiedy masz na to ochotę. 

Kurs Moje Sanktuarium ma na celu pokazać Ci jak stworzyć przestrzeń, która będzie piękna i zmysłowa dla Ciebie. Miejsce, które honoruje Ciebie, Twoje potrzeby, Twoje marzenia, Twoje życie. Kiedy Ty jesteś szczęśliwa wszyscy wokół też są. Kiedy Ty będziesz czuła się jak milion dolarów, będziesz sobą, będziesz po prostu szczęśliwa, świat nabierze innych barw.

Podczas kursu zadbasz o piękno i harmonię energetyczną Twojego domu, tak by był spójny z Twoimi potrzebami zapewniając Ci komfort i radość. Kurs da Ci narzędzia by stworzyć swoje sanktuarium krok po kroku, m.in.:
Zrobisz audyt otoczenia Twojego mieszkania. 
Poznasz mapę energetyczną Twojego domu.
Odkryjesz jego mocne i słabe strony.
Rozpoznasz, co trzeba zmienić, udoskonalić, poprawić.
Sprawdzisz pokój po pokoju co zrobić by go zharmonizować, tak by ułatwiało, a nie stało na przeszkodzie.
Zadbasz o wszystkie zmysły. 

Nakierujesz radar w kierunku szczęścia, zadowolenia i jakości w życiu. W rezultacie stworzysz niepowtarzalny klimat, a Twój dom stanie się miejscem, które: 
wzmacnia Twoje zdrowie kiedy śpisz, 
nieustannie przyciąga okazje do zarabiania pieniędzy,
dba o Twój charakter, emocje i relacje. 

Kurs zawiera 20 lekcji. Wszystkie materiały dostępne są na platformie kursowej. Kurs trwa 4 tygodnie.
Pod każdą lekcją masz możliwość zadawania pytań. Dodatkowo będziesz członkiem prywatnej grupy na FB gdzie możesz zadawać pytania i co środę wziąć udział w godzinnym Q&A by zadać pytania na żywo.
Kurs zostaje z Tobą na zawsze.


Korina Feng Shui Ekspert

Hej, mam na imię Korina


Od ponad 8 lat zajmuję się Feng Shui. Pomagam osobom, takim jak Ty wprowadzać zmiany w swoich przestrzeniach prywatnych i zawodowych.

Chcesz złapać szczęście za ogon? Pomogę Ci w tym wprowadzając harmonie i przepływ w temacie zdrowia, relacji, pieniędzy, partnera życiowego.

Twój dom jest odzwierciedleniem Ciebie. Ma niesamowity potencjał. Pokaże ci go i nauczę z niego korzystać.

Wybierz plan cenowy i zarejestruj się

Kurs okazał się dla mnie zwieńczeniem etapu pewnego procesu, który już trwa i nad którym pracuje od kilku lat. Przyniósł mi potwierdzenie tego, co odczuwałam podświadomie, a co najważniejsze, dzięki Twojemu indywidualnemu podejściu Korina, podsunął praktyczne rozwiązania.

Z pełnym zaufaniem wdrażam zmiany, tam gdzie są konieczne, oczywiście wg Twoich zaleceń ;-) Mam nadzieje, że wkrótce zacznę zbierać owoce ... bo dzięki Tobie, Feng Shui zastosowałam świadomie z jasno wytyczonym celem. Dzięki pracy 'małymi kroczkami' , pokazałaś mi jak Feng Shui uczy wykorzystywania sił płynących ze stylu mieszkania.

Bardzo się cieszę, ze miałam możliwość skorzystania z Twojej wiedzy. Ciekawe jest to, że Twój kurs, to jak go prowadziłaś, skierował moje myśli ku PRZYSZŁOŚCI, bez troski o przeszłość... Kończę z głową pełną dobrych myśli i energią do działania :-) DZIĘKUJĘ KORINA :-)

- Małgorzata


Och, z wielką wdzięcznością kończę ten kurs ❤, choć mam spory niedosyt, że 4 część nie doczekała się należytej uwagi z mojej strony (z braku czasu), ale z wielką przyjemnością teraz ją przeglądam i studiuje i wprowadzam małe i większe zmiany - działam!

Tak, ten kurs ruszył mnie z miejsca! Być może jak ta nieustanie płynąca woda w mojej fontannie 😍, tak ja się ruszyłam w temacie mojej ukochanej, domowej przestrzeni! Oczywiście wszystko z Twoją pomocą Korino!

Pokazałaś mi, że mam realny wpływ na swoje myśli, życie i przestrzeń, która mnie otacza i że to ode mnie zależy czy będę w tej przestrzeni czuć się jak kopciuszek, czy jak królowa :).

Kurs pokazał mi również jak wielowarstwowa jest sztuka Feng Shui, z jak wielką pokorą do niej podejść - i z tego miejsca też chcę zaznaczyć, że liczę na kolejną część! 😉 mam poczucie, że to początek przygody! Dziękuję, że zechciałaś podzielić się swoją wiedzą.

- AnnaKorina, świetnie się z Tobą pracuje, sprawiasz, że komunikacja z Tobą jest przyjemnością. Dziękuje Ci za mnóstwo porad, do mojego obecnego domu wprowadziłam się niedawno i potrzebowałam info jak przekształcić dom w "sanktuarium", które będzie mnie wspierać. Dziękuje i nie mogę doczekać się kolejnego kursu z Tobą! Wszystkiego dobrego z całego serca!

- Zuzanna

Jestem bardzo wdzięczna za ten kura, który pokazał mi, że to nie ja jestem dla domu a dom dla mnie i dla mojej rodziny. Ty pokazałaś mi, że nawet malutki krok i malutka zmiana mogą przynieść efekty i jak to czasem jest efekt kuli śnieżnej, bo jedna zmiana napędza drugą i wiele rzeczy wskakuje na swoje miejsca. Ciągle mi mało feng shui i będę się uczyć dalej. Dziękuję i posyłam ogrom wdzięczności do Ciebie, niech dobro, uwaga i ciepło które nam dałaś wróci do Ciebie pomnożone. Całuję!

- Paulina

Najczęściej zadawane pytania:


Kiedy zaczyna się kurs i ile trwa?
Szósta edycja kursu rusza 25 kwietnia 2022. Kurs trwa 4 tygodnie. Co tydzień dostajesz dostęp do kolejnego modułu.

Jak długo będę mieć dostęp do kursu?
Po rejestracji możesz wejść tyle razy, ile chcesz, kurs jest Twój na zawsze.

Jak mogę zadawać pytania gdy czegoś nie rozumiem?
Pod każdą lekcją możesz zadawać pytania w komentarzach.Czy istnieje opcja zadawania pytań na żywo?
Tak, Możesz zapisać się do grupy na FB i tam brać udział w sesjach Q&A na platformie zoomie i zadać swoje pytania na żywo.

Gdzie mogę zarejestrować się na listę oczekujących na kolejną edycje kursu?
Kliknij w link by być powiadomiona(y)o nowej edycji kursu

TUTAJ